çetinerso çetiner soğutma çetinerso endüstriyel soğutma sistemleri çetinel cantaş soğutma tedarikçisi soğutma tedarikçileri soğutma soğutma yedek parça

Çetinerso Etik Değerleri;

Sorumluluk

İşimiz ve davranışlarımız için bireysel olarak veya takım halinde sorumluluk üstleniriz, bizden beklenen budur. İncelenmekten rahatsızlık duymayız. Yaptığımız işlerin sorumluluğunu kabul ederiz. Çetinerso içinde bulunduğu topluma karşı da sorumluluğunun bilincindedir. Yaşamın ülkemizde ve çevremizde daha iyiye gitmesi bizim için önemlidir ve buna katkıda bulunuruz. Karlılığın yanı sıra kamu menfaatleri için hizmet vermenin de gururunu yaşarız.

Eşit İstihdam Fırsatı

Çetinerso, eşit istihdam fırsatı sağlamaya önem verir. İşe alma ve geliştirme konusundaki temel yaklaşım din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin uygun mesleki niteliklere ve kişiliğe sahip kişileri işe almak ve firma bünyesinde uzun süreli kariyer için kendilerini desteklemektir.

Yenilikcilik

Yenilikçilik, farklılığımızın başarımızın, karlılığımızın gelişmemizin ve liderliğimizin temelidir. Yeni fikirlere ve yaratıcılığa karşı yapıcı yaklaşır, teşvik eder ve ödüllendiririz. Ürünlerimizin, hizmetlerimizin iş yapış şekillerimizin ve süreçlerimizin hem bizler hem de müşterilerimiz için daha etkin ve verimli olmasını sağlayacak yenilikleri bulur ve uygularız.


Çetinerso Store
çetinerso çetiner soğutma çetinerso endüstriyel soğutma sistemleri çetinel cantaş soğutma tedarikçisi soğutma tedarikçileri soğutma soğutma get more info yedek parça

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “çetinerso çetiner soğutma çetinerso endüstriyel soğutma sistemleri çetinel cantaş soğutma tedarikçisi soğutma tedarikçileri soğutma soğutma yedek parça”

Leave a Reply

Gravatar